Interpreti

CULTURE BEAT

Nemecká eurotanečná skupina, ktorú v roku 1989 založil Torsten Fenslau. Skupina si v priebehu svojej existencie prešla viacerými zmenami, avšak najväčší úspech zožala so speváčkou Tania Evans a raperom Jay Supreme. Ich hit “Mr. Vain” sa v roku1993 stal number-one hitom v jedenástich európskych krajinách a predal viac ako 10mil. nahrávok po celom svete. Na konte má skupina štyri štúdiové a dva remixové albumy. K ďalším známym hitom patria skladby “Got To Get It”, “Inside Out” alebo “Take Me Away”.

scroll


MAGIC AFFAIR

Frankfurtský eurotanečný project sformovaný producentom Mikeom Staabom v roku 1993. V počiatočných rokoch tvorili základ skupiny nemecká speváčka Franca Morgano  a americký rapper Burnell Keith Herring. Skupina sa v Európe preslávila singlami “Omen III” a “Give Me All Your Love” a debutovým albumom Omen (The Story Continues). Do dnešného dňa projekt Magic Affair predal viac ako 2,5mil. nahrávok v Nemecku a cez 8mil. nahrávok po celom svete.

scroll


CAPPELLA

Talianská techno-hudobná skupina, sformovaná v roku 1987 producentom Gianfrancom Bortolottim. Skupina zažila svoj najväčší úspech za speváčky Kelly Overett a speváka Rodneyho Bishopa, ktorí stáli za hitom”U Got To Let The Music”. Ten sa v roku 1993 umiestnil na druhej priečke britskej UK Singles Chart. Kapela má na svojom konte šesť štúdiových albumov, z ktorých “Best of Capella” vyšiel v roku 2005. K ďalším známym hitom Capelly patria: “Ride On Time”, či “I’d Do Anything For Love (But I Won’t Do That)”.

scroll

 We Love The 90 vol.7separator

15.3.2019 Bratislava / Hant Arena

image image

Vstupenkyseparator

Státie

16,99 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* Dekorovaná plocha v štýle DISCO

Státie + Album

19,99 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* Dekorovaná plocha v štýle DISCO + ALBUM We Love 90

V.I.P. + Album

69,00 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* V.I.P. vstupenka zahŕňa All you can eat & drink, vlastné toalety, prednostný vstup, ALBUM We Love 90

Voľné sedenie

19,99 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* Voľný vstup aj na plochu na státie

Sedenie + Album

22,99 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* Voľný vstup aj na plochu na státie + ALBUM We Love 90
image image