Interpreti

MASTERBOY & Beatrix Delgado

Masterboy bola nemecká eurodance hudobná skupina, ktorá vznikla začiatkom 90. rokov 20. storočia. Mala veľký úspech v Európe, Ázii, Oceánii a Južnej Amerike. Patrila medzi reprezentujúce skupiny 90. rokov štýlu „high energy". Medzi ich známe skladby patria „Anybody", „Everybody Needs Somebody", „I Got To Give It Up", „Feel The Heat Of The Night", „Is This The Love" a „Generation Of Love".

scroll


TWENTY 4 SEVEN

Twenty 4 Seven je holanská skupina sformovaná  roku 1989 producentami Ruudvan Rijenom a Tony Dawson-Harrison. Skupina sa preslávila v Európe vďaka svojím hitom  "Can't Stand It", "Are You Dreaming?", Slave To The Music", "Is It Love" a "Take Me Away". Počas celej histórie sa zostava skupiny vyvíjala a niekoľkokrát menila. Z pôvodnej štvorčlennej zostavy je dnes duo pozostávajúce zo speváčky Stacey Seedorf (Stay-C) and speváka Li-Ann van Gorena.

scroll


DOWN LOW

Down Low je rapová skupina, ktorá vznikla v nemeckom Kaiserlautern v roku 1995 v zastúpení američanov Joe Thompsna a Darrena Tuckera. Skupina sa preslávila hitmi ako "Johny B", "Once Upon A Time" alebo "H.I.V.". Skupina sa považuje za prvú, ktorá spolu so C-Block alebo Nana priniesla hip-hopovú hudbu do europskeho štýlu v polovici 90tych rokov.

scroll

 We Love The 90 vol.6separator

23.11.2018 Bratislava / Hant Arena

image image

Vstupenkyseparator

Státie

16,99 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* Dekorovaná plocha v štýle DISCO

Státie + Album

19,99 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* Dekorovaná plocha v štýle DISCO + ALBUM We Love 90

V.I.P. + Album

69,00 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* V.I.P. vstupenka zahŕňa All you can eat & drink, vlastné toalety, prednostný vstup, ALBUM We Love 90

Voľné sedenie

19,99 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* Voľný vstup aj na plochu na státie

Sedenie + Album

22,99 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* Voľný vstup aj na plochu na státie + ALBUM We Love 90
image image