Interpreti

Vengaboys

Holandská eurotanečná skupina pochádzajúca z Rotterdamu. Pozostáva zo štyroch členov: hlavnej vokalistky Kim Sasabone, vokalistky Denise Post – Van Rijswijk, mužských vokalistov Robin Pors a Dony Latupeirissa, ktorých vedú skúsení producenti Wesel van Diepen a Dennis van den Driesschen. Najväčší úspech zožala skupina v neskorých 90-tych rokoch. Práve vtedy valcovala svetové diskotéky s nezabudnuteľnými hitmi ako "We Like To Party", "Boom, Boom, Boom, Boom" a "We're Going To Ibiza" a dosahovala top priečky v britských hitparádach. Vengaboys predali celosvetovo 25 miliónov nosičov, za čo boli v roku 2001 ocenení ako "najlepšie sa predávajúca tanečná skupina roka." Skupina vystupuje dodnes v pôvodnom zložení, v roku 2016 oznámili turné po Austrálií a Novom Zélande.

scroll


Mr. President

Nemecká eurotanečná skupina z mesta Bremen. V roku 1996 sa preslávili sa nestárnucím hitom "Coco Jamboo", s ktorým lámali rekordy v amerických hitparádach. Aj keď fungovali už od roku 1991, do roku 1993 boli známi bol názvom Satellite One. Medzi ďalšie známe single patria: "I Give You My Heart", "Take Me To The Limit", či "Sweat (A La La La La Long)", cover verzia singlu formácie Inner Circle. Skupina počas svojej existencie prešla niekoľkými zmenami členskej základne, momentálne ju tvoria speváci Lazy, Frank and Haak. V roku 2008 skupina oznámila svoj oficiálny rozpad.

scroll


C-block

Nmecká platinová hip-hopová skupina, založená v roku 1995 nemeckými udobnými producentami Frankom Mullerom a Jorgom Wagnerom. Samotný vznik skupiny má historický podtón: po ukončení vojny v Perzsom zálive zostalo mnoho bývalých amerických vojakov v Nemecku s nádejou na využitie ich hudobného talent v Európe. Práve tak producenti stretli frontmenov skupiny Anthony Red Dogg Josepha a James Mr. P Whita. Debutovým singlom skupiny bol "Shake That Azz ", "Time Is Tickin' Away" , či "So Strug Out", ktorý bol duchoplnou ódou na drogové obete po celom svete a mala značný dopad na rapovú komunitu v Európe. Skupina sa rozpadla v roku 2000 v čase snahy Mr. P o sólovú karieru.

scroll


We Love The 90 vol.5separator

16.3.2018 Bratislava / Hant Arena

image image

Vstupenkyseparator

Státie

16,99 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* Dekorovaná plocha v štýle DISCO

V.I.P.

69,00 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* V.I.P. vstupenka zahŕňa All you can eat & drink, vlastné toalety, prednostný vstup!

Voľné sedenie

19,99 € / Bratislava
Kúpiť vstupenky
* Voľný vstup aj na plochu na státie
image image