FUN FACTORY

Je nemecká eurotanečná skupina s hip hop prvkami, ktorá vznikla v roku 1992. Jej zakladajúci členovia Balja, Rod D., Smooth T. a Steve boli autormi úvodných singlov “Fun Factory’s Theme” a “Groove me”. S piesňou “Close To you” sa umiestnili na prvom mieste v rebríčku Canadian dance chart, úspech nasledovali aj hity “I wanna be with U” a “Celebration”, ktoré sa uchytili na popredných priečkach nemeckých hudobných rebríčkov. Aj keď skupina funguje až dodnes, počas svojej existencie sa musela popasovať s početnými odchodmi a príchodmi svojich členov. V rokoch 1998-2009 nebol v jej zložení ani jeden z pôvodných členov. V roku 2016 vydali tretí album “Back to the Factory”.

scroll


LA BOUCHE

Je nemecké tanečné duo, ktoré vzniklo v roku 1994. Pôvodné zloženie skupiny, speváčka Melanie Thornton a rapper Lane McCray, so svojími singlami “Be My Lover”, “Sweet Dreams”, “Fallin in Love”, “I Love to Love” a “You won’t forget me” ovládalo celosvetové rebríčky v polovici deväťdesiatych rokov. Do roku 1998 skupina vydala 6 štúdiových albumov. Po tragickej smrti speváčky Melanie Thornton v novembri 2001 sa do repertoáru kapely vošli ešte dva spomienkové albumy “The Best of La Bouche” a “Greatest Hits”, ktoré obsahujú remixy a kompiláty najväčších hitov. Od roku 2007 až do súčasnosti rapper McCray s novou speváčkou Sofie Cairo vystupujú na mnohých show pripomínajúce 90-te roky.

scroll


E-ROTIC

Je nemecká eurotanečná skupina, ktorú tvorila speváčka Lyane Leigh, rapper Raz-Ma-Taz a ich producent David Brandes. Duo prerazilo v roku 1994 so svojím prvým veľkým hitom “Max don’t have sex with your ex”. Televízne obrazovky skupina upútala najmä kresleným videklipom, kde bol obrazne vyjadrený dej odohrávajúci sa v texte piesne. Druhý veľký hit “Fred come to bed” tématicky nadväzoval na prvú skladbu, rovnako ako mnohé ďalšie. Postupom času skupina menila svoj štýl na dancepop až europop. So svojími šoecifickými skladbami mimo Európy zaznamenala významné ohlasy aj v Japonsku, album “Sexual Healing” napríklad vyšiel iba tam. K ďalším známym hitom patrí “Sam” alebo “Oh Nich Please not so quick.” Na svojom konte má dohromady 9 albumov, V roku 2004 skupina E-rotic zanikla.

scroll
scroll


We Love The 90 vol.3 separator

17.3.2017 Bratislava / Hant Arena

18.3.2017 Košice / Angels Aréna

image image

Vstupenky separator

Státie

14,99 € / Bratislava 12,99 € / Košice
Kúpiť vstupenky
* Dekorovaná plocha v štýle DISCO

V.I.P.

69,00 € / Bratislava 49,99 € / Košice
Kúpiť vstupenky
* V.I.P. vstupenka zahŕňa All you can eat & drink, vlastné toalety, prednostný vstup!

Voľné sedenie

17,99 € / Bratislava 14,99 € / Košice
Kúpiť vstupenky
* Voľný vstup aj na plochu na státie
image image